Granitex.waw.pl / kuchnie

Blaty kuchenne Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu blatów kuchennych najwyższej jakości. Niewątpliwie blat jest przede wszystkim wizytówką każdej kuchni. Dlatego tak ważne jest aby zawsze prezentowały się one elegancko i z połyskiem. Oczywiście, przy dość częstym używaniu blaty kuchenne bezpośrednio narażone są na wszelkiego rodzaju zniszczenia.

Dlatego my możemy zagwarantować blaty, które są nie tylko odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia (rysy, czy trudne do zlikwidowania plamy), ale zachowują swoją czystość i elegancje przez długie lata. Wykonujemy je z kamienia naturalnego, który mimo upływu lat wciąż cieszy się niezmierną popularnością. Nadal chętnie jest używany w budownictwie, jak i również w wystroju wnętrz.

Zalety blatów kuchennych

Największą zaletą kamienia jest oczywiście jego długotrwałość, która idealnie sprawdza się przy tworzeniu blatów kuchennych. Oczywiście nasza oferta jest za każdym razem dostosowywana pod każdy dom, czy mieszkanie.

Oferujemy również różne style blatów kamiennych, chcąc dotrzeć do klienta o najbardziej nietypowych wymaganiach. Mamy nadzieje, że przystępne ceny naszych ofert sprawia, że będą chcieli Państwo skorzystać z naszych propozycji.

Proponowane Materiały

konglomerat kwarcowy

siquartz silestone margherita technistone quarella

spieki kwarcowe

laminam neolith lapitec

inne

granit
granit

Nasze realizacje
więcej realizacji w galerii ...