Granitex.waw.pl / kuchnie

Blaty kuchenne !

Niewątpliwie blat jest wizytówką każdej kuchni. Powinien nie tylko cieszyć nasze oko, ale również spełniać szereg wymagań podczas intensywnego użytkowania.

Nasza firma posiada bogatą ofertę materiałów, z których możemy wykonać dla Państwa wymarzone blaty kuchenne. Do najpopularniejszych należą granit i konglomerat kwarcowy, a od niedawna także spieki kwarcowe.

Granit to kamień naturalny, jeden z najtwardszych, posiadający wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Blaty kuchenne z granitu są odporne na wysoką temperaturę, plamienie, ścieranie, zarysowania i uderzenia.

Klientom preferującym nowoczesne wnętrza, poszukującym materiałów o jednolitej kolorystyce, proponujemy kwarcyty. Szeroki wybór wzorów i kolorów od różnych producentów tj. Silestone, Siquartz, Santamargherita, Technistone, Quarella oraz Quartzia sprawi, że znajdą Państwo idealnie pasujący do swojej kuchni.

Innym, jeszcze bardziej wytrzymałym materiałem, znajdującym zastosowanie jako blaty do kuchnispieki kwarcowe Laminam i Neolith. Są produktem ekologicznym, wykonanym z naturalnych komponentów. Podobnie jak konglomeraty kwarcowe, mają bogate wzornictwo.

Zarówno blaty kuchenne granitowe, blaty z konglomeratów kwarcowych jak i blaty ze spieków kwarcowych cechuje praktyczność i funkcjonalność, a materiały z których są wykonane mają zbliżone właściwości. Kamienne blaty kuchenne to propozycja dla tych, którzy cenią sobie trwałość i estetyczny wygląd. Gładka oraz polerowana powierzchnia jest higieniczna, pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości. Wszystkie blaty z kamienia wykonujemy po uprzednim pomiarze lub wg otrzymanych szablonów.

Proponowane Materiały

konglomerat kwarcowy

siquartz silestone santa margherita technistone quarella dekton

spieki kwarcowe

laminam neolith lapitec furmanek

inne

granit
granit

Nasze realizacje

kuchnie

kuchnie

kuchnie

kuchnie

kuchnie

więcej realizacji w galerii ...