Granitex.waw.pl / schody-posadzki

Schody wewnętrzne i zewnętrzne Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór schodów - zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wykonujemy je z kilkunastu rodzajów kamieni sprowadzanych z całego kraju i świata m.in. z granitu, marmuru, onyksu, piaskowca, trawertynu, konglomeratu, silestonu, siquatrzu.

Przygotujemy schody do niemal każdego metrażu. Dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno dla posiadaczy małych mieszkań, czy domów, jak i dużych willi, czy apartamentów.

Zawsze dostosujemy się do każdego klienta. Dlatego też w naszej ofercie można znaleźć proste i skromne projekty. Jednak nie boimy się niestandardowego podejścia, dlatego na życzenie klienta potrafimy sprostać nawet najbardziej wyszukanym pomysłom. Schody pełnią w każdym domu ważną funkcję bezpieczeństwa, dla wielu stanowiąc jednak pewne zagrożenia - szczególnie dla najmłodszych.

Nasze schody potrafimy dostosować do każdych potrzeb, tylko po to, by każdy z Państwa czuł się w swoim domu przede wszystkim komfortowo, bezpiecznie, czy wygodnie i nie odczuwał żadnych ograniczeń.

Prosimy zatem zapoznać się z naszą ofertą, licząc, że trafiliśmy w Państwa oczekiwania. W razie pytań proszę się z nami skontaktować, służymy radą i fachowym doradztwem.

Proponowane Materiały

konglomerat kwarcowy

siquartz silestone santa margherita technistone quarella dekton

spieki kwarcowe

laminam neolith lapitec

inne

Nasze realizacje
więcej realizacji w galerii ...